O nás

CK Australia Puzzle (Ing. Karel Topič) je rodinná cestovní kancelář, specializující se na Austrálii a Nový Zéland. Austrálii i Zéland známe dokonale, a porto Vám nabízíme autentické zájezdy anebo vytvoříme dovolenou na míru. Chtěli bychom, abyste i Vy nasáli neopakovatelnou energii Austrálie, viděli její neskutečnou rozmanitost nebo si vychutnali přírodní krásy Nového Zélandu. Nejsme velká společnost, zakládáme si na osobním přístupu a snažíme se navrhnout to nejlepší řešení pro každého klienta. U nás dostanete o co si řeknete, těžko najdete na jiném místě komplexnější služby a lepší služby na Austrálii a Nový Zéland. Ať jste skupina či jednotlivec, hledáte komfort nebo dobrodružství, máte jasnou představu nebo potřebujete poradit, tak jsem přesvědčen, že Vám nabídneme jednu z nej dovolených Vašeho života.

Všechny nabízené lokality jsme osobně procestovali a i díky tomu Vám můžeme  vytvořit ideální dovolenou na míru. Mé dlouholeté zkušenosti se životem v různých zemích, s cestováním po celém světě a také praxí v cestovním ruchu Vám chci nabídnout společně s naším přátelským přístupem k Vaší spokojenosti. Rád bych Vás také pozval do naší druhé sekce Viva Travel www.vivatravel.cz, která se specializuje na Jižní Ameriku a Antarktidu, vše najdete přehledně a pohromadě také na www.dovolena-na-prani.cz

Ing. Karel Topič – majitel cestovní kanceláře

 

Přečtěte si příběh jak naše CK vznikla a začínala…ZDE 

Tým CK Australia Puzzle – O nás

Karel Topič
Výkonný ředitel/majitel

Karlova vášeň pro cestovaní a podnikatelský duch se poprvé spojili při jeho pobytu v Austrálii, kdy se rozhodl zprostředkovat krásy exotických míst ostatním lidem v Česku a na Slovensku. V roce 2009 tak založil specializovanou cestovní kancelář na Austrálii a Nový Zéland, kteoru později rozšířil o Jižní Ameriku a Antarktidu. Po studiu na Vysoké škole a několikaleté praxi v obchodu se vydal na svou životní cestu do Austrálie, která se za 6 let pobytu stala jeho druhým domovem. Jak sám říká, měl to štěstí procestovat celý svět, včetně snad všech zemí Jižní Ameriky a odlehlých lokalit jako je Antarktida nebo Velikonoční ostrov. Své zažitky a zkušenosti nabízí všem klientům v podobě netradičního přístupu, kdy každému je nabízeno vytvoření dovolené na míru. V roce 2013 byl také oceněn jako finalista soutěže Živnostník roku. Kromě cestování, sportu a Austrálie je jeho největší vášní žena Michaela a dcera Keira.

 

piranaLenka Šťastná

Cestování je jí vlastní odmala, kdy s rodiči zažívala různé výlety, túry a především čundry po krásách České Republiky. Toulavé boty ji neopustily ani když se osamostatnila, a tak začala podnikat především krátké, ale o to intenzivnější výpravy do ciziny. S věkem získává i odvahu, a tak se pouští dál od rodného hnízda. Na cestách jí naprosto nejvíce učaroval Island, ale neustále dává šanci i ostatním zemím. Poslední nově objevenou vášní je Brazílie a Argentina. Uvolněná atmosféra společně s nádhernou přírodou jsou dokonalá kombinace pro tak energickou osobnost, jakou Lenka bezpochyby je. Na životní výzvy říká „Ano“ a na problémy hledá řešení. Na své i na ty klientské. Komunikace s lidmi je pro ní stejně důležitá jako její rodina a cestování. A proto sedí na správné židli a těší se na to, aby i Vám mohla pomoci s plněním Vašich snů.

Zdenka Lazecká

13730907_10154025068893141_8169967229682589529_o

Cestování ji naplňuje a ráda poznává nová místa. Za nevšedními zážitky vyráží nejlépe jen s batohem na zádech.Přednost dává spíše méně známým turistickým destinacím. Několikrát navštívila Severní Ameriku a jako zajímavou zkušenost považuje práci na výletní lodi v Karibiku, kde strávila krásné dva roky. Žila osm let v Irsku a během té doby měla možnost procestovat Evropu, Karibik, Indii a Jihoafrickou republiku. Ta ji zatím okouzlila nejvíce a nezapomenutelné zážitky ji připomínají nádherné fotografie, které si z cest pořídila.

S cestovatelskými plány rozhodně nekončí a ráda Vám pomůže naplánovat i Vaši dovolenou snů.


Petra Štěpánová

„Včerejšek je tentam, zítřek nám není znám. Ale dnešek, to je dar!“

Vystudovala angličtinu a němčinu na filosofické fakultě. Už během studia pravidelně okoušela několikaměsíční pobyty v zahraničí, kdy se každé léto vydávala za prací, poznáním nových krajů a zlepšením jazyka do USA. Po vystudování vysoké školy se několik let uplatňovala jako překladatelka a tlumočnice a mohla tak i nadále poznávat svět. Podařilo se jí takto dostat do kazašských stepí nebo třeba i na čajové plantáže. Cestování a poznávání nového bylo, je a bude vždy jejím koníčkem. „Nejšťastnější jsem kdekoliv v horách“. Petra se snaží užít si každý den, protože ví, že se už nikdy nebude opakovat. Ráda provozuje sporty jakými je turistika, jízda na horském kole, lyžích, snowboardu a běžkách. Pokud jí to volný čas a rodina dovolí, začte se i do dobré knihy a ráda fotografuje krajinu.

 

 

ÚDAJE CESTOVNÍ KANCELÁŘE 

Ing. Karel Topič, zapsaný v Živnostenském rejstříku
(spisová značka: č.j. ŽÚ/5734/2009/Pan/7)
IČ: 74979761
DIČ: CZ7806084143

Sídlo: Nivy II/5504, Zlín, 76001
Adresa pobočky: Dlouhá 5617, Zlín, 76001
Tel/Fax: +420 571570065 / 571570066
Email: info@australiapuzzle.cz
Web: www.australiapuzzle.cz

Bankovní údaje: Unicredit Bank
Název účtu: Ing. Karel Topič
Kód banky: 2700
Číslo účtu: 2102539428

Pojištění proti úpadku CK naleznete zde.

Všeobecné a smluvní podmínky CK Australia Puzzle najdete zde.

Smlouva o zájezdu ke stažení k dispozici zde.

Získali jsme certifikát AUSTRALSKÝ SPECIALISTA, prohlédnout si ho můžete ZDE.

Již po několikáté byla cestovní kancelář ve finále soutěže živnostník roku Zlínského kraje. V roce 2013 si dokonce odnesla i certifikát za krásné 2. místo.